Back to homepage

Orphanet portāla Latvijas mājas lapa

Orphanet Latvia
Piekļuve Orphanet pakalpojumiem Latvijā un citās valstīs:

Eiropas References tīkli (European Reference Networks, ERN)

Par ERN

Eiropas references tīkli (ERN) ir inovatīva pārrobežu sadarbības platforma, kas apvieno Eiropas speciālistus retu vai maz izplatītu un sarežģītu slimību diagnosticēšanā un ārstēšanā.

ERN apvieno 24 tīklus, kas savu darbu uzsāka 2017.gadā, iesaistot vairāk nekā 900 ļoti specializētu medicīnas nodaļu no vairāk nekā 300 slimnīcām 26 dalībvalstīs, tai skaitā Latvijā.
Skaties video par ERN, uzspiežot uz attēla!

Sīkāka informācija par ERN (angļu valodā).

Šobrīd uzsākta sadarbības partneru (AP-Affilated Partners) apzināšana reto slimību pacientu pārrobežu veselības aprūpes uzlabošanā.

Šeit atradīsiet informāciju (angļu valodā) par sadarbības partneru definīciju, minimālajiem prasību kritēriem un izslēgšanas kritērijiem.

 

Bērnu slimnīca pievienojusies Eiropas references tīkliem (ERN)

 Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir pirmā slimnīca Latvijā, kas  spējusi izpildīt augstās Eiropas referenču tīklu prasības veselības aprūpes pakalpojumu sektorā, kļūstot par sadarbības partneri daudzām Eiropas kompetentākajām klīnikām reto acu slimību un ļaundabīgo audzēju ārstēšanā. BKUS ir apstiprināta kā veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs divos Eiropas References tīklos: Retās acu slimības (European Reference Network on Rare Eye Diseases) un Ļaundabīgie audzēji pediatrijā (European Reference Network for Paediatric Cancer (haemato-oncology)).

Notikumi

2018.gada 21.-22.novembrī Briselē norisinājās ceturtā ERN konference, par kuru vairāk informācijas varat atrast šeit (angļu valodā).

Piekļuve Orphanet pakalpojumiem Latvijā un citās valstīs:
Orphanet lietošanas noteikumiKontakti — Pēdējo reizi aktualizēts: 15-02-19