x

Hledat klasifikaci

* (*) povinné pole

Informace

Vzácné poruchy na Orphanet jsou v závislosti na jejich klinickém stavu zahrnuty do tolika klasifikací, kolik je potřeba. Klasifikace jsou založeny na publikovaných vědeckých článcích a přezkoumávány odborníky.

Vyhledat onemocnění vám umožní zobrazit pozici daného onemocnění v klasifikaci. Po výběru onemocnění, které Vás zajímá, se ve výsledcích vyhledávání zobrazí seznam všech klasifikací obsahujících vybrané onemocnění. Můžete si vybrat klasifikaci, která Vás zajímá, a zobrazí se seznam obsahující nemoci umístěné jak nad (více hlavních výrazů), tak pod (méně významných) v klasifikaci požadované choroby. Kliknutím na jedno z uvedených onemocněních získáte další informace o tomto onemocnění.

Upozornění

Poskytované informace vycházejí z publikovaných vědeckých článků. Existující klasifikace jsou pravidelně aktualizovány a lze přidávat nové klasifikace. Klasifikace však nemusí být vyčerpávající.

Informace z Orphanetu nemají nahradit profesionální zdravotní péči. Orphanet nenese odpovědnost za škodlivé, zkrácené nebo chybné použití jakýchkoli informací nalezených v databázi Orphanet.