Orphanet: Aplikacja Orphanet
x

Aplikacja Orphanet (iPhone / iPad)

Orphanet application
Orphanet, the mobile portal for rare diseases - MOBILE HEALTH

Bezpłatna

Orphanet, serwis INSERM, umożliwia dostęp do listy chorób rzadkich, ich opisu i powiązanych zasobów, przewodników postępowania w stanach nagłych oraz danych kontaktowych do ośrodków eksperckich i specjalistów.

Strony i dokumenty w formacie PDF można zapisać w formie zakładek aby za pomocą jednego kliknięcia uzyskać do nich ponowny dostęp. Do niektórych stron można dodawać przypisy.

Dane dostępne w aplikacji Orphanet odpowiadają tym uzyskanym podczas ostatniej aktualizacji. Aby mieć dostęp do najnowszych danych i usług Orphanetu na urządzeniach mobilnych należy regularnie pobierać aktualizacje.

Języki:

Angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański

Wymagania:

Kompatybilny z iPhonem 3GS, iPhonem 4, iPhonem 4S, iPhonem 5, iPod touch (3-ciej generacji), iPod touch (4-tej generacji), iPod touch (5-tej generacji) i iPadem. Wymaga wersji iOS 6.0 lub nowszej. Ta aplikacja jest zoptymalizowana dla iPhone’a 5.

Orphanet Journal of Rare Diseases (iPhone/iPad/Android)

Orphanet application
Orphanet, the mobile portal for rare diseases - MOBILE HEALTH
Orphanet, the mobile portal for rare diseases - MOBILE HEALTH

Bezpłatna

Uzyskaj dostęp do najnowszych informacji o chorobach rzadkich i lekach sierocych z aplikacją Orphanet Journal of Rare Diseases. Orphanet Journal of Rare Diseases to recenzowane bezpłatne czasopismo publikowane przez Biomed Central. W czasopiśmie opublikowane są wysokiej jakości artykuły o konkretnych chorobach rzadkich, raporty z pozytywnymi jak i negatywnymi wynikami badań klinicznych oraz artykuły dotyczące zdrowia publicznego w kwestii chorób rzadkich i leków sierocych.

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia :

  • - Zapisywanie i udostępnianie artykułów
  • - Wyszukiwanie zaawansowane
  • - Szczegółową dokumentację – włącznie z abstraktami